| crouch a întrebat:

La ce facultate de la ASE pot intra la buget cu media 7.70 la bac?

Răspuns Câştigător
| anadark84 a răspuns:

Anul asta e posibil sa ai sanse. Cu asa rezultate la bac vor ramane facultatile fara studenti.

3 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

De unde să știm noi? happy Mergi la facultatea la care vrei să dai și întreabă acolo la secretariat care a fost ultima medie de intrare la buget, e diferită în funcție de politica fiecărei facultăți...

| alexootza a răspuns:

Eu nu stiu daca intru cu 8.63 la buget si tu cu 7.70 inca mai speri? Acum orice e posibil, dar...

| dianna92 a răspuns:

Intra pe site-ul lor si uita-te la listele de anul trecut, ultima medie la buget de la fiecare facultate. Si asa iti faci o idee, pentru ca nu ai cum sa stii sigur ce note vor fi anul asta.