| Sebhp11 a întrebat:

La ce liceu din Bucuresti pe științe ale naturii as putea intra cu media 9.47(poziția 2271). Menționez ca sunt ok și cu mate info, dar prefer științe.

Răspuns Câştigător
| IamDavidC a răspuns:

Recomand cu căldură Colegiul Național Spiru Haret: https://www.admitereliceu.ro/institutie/colegiul-national-spiru-haret.
Dacă sunt mediile mai mici ai șanse.

Alte recomandări ar fi Șincai, Hașdeu și Basarab (se apropie mai mult de media ta)

| Sebhp11 explică (pentru IamDavidC):

Multumesc, dar nu cred ca am șanse la Spiru, totuși l-am pus la opțiuni. De Șincai și Basarab îmi poți spune ceva?

| IamDavidC a răspuns (pentru Sebhp11):

Sunt ambele niște licee foarte bune. Părerea mea este că Șincai este mai bun. Spre exemplu cunosc o persoană cu media 9, 75 care se duce la Șincai. Eu zic să pui totuși Spiru primul. Poate ai noroc și intri…

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caragiale

| Karina17K a răspuns:

Intra pe site-ul hubproedus.ro si vezi acolo