| Nimeninmk a întrebat:

Un liceu care este concentrat pe stiinte ale naturii din Bucuresti si media va rog?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai vrea sa faci un efort si sa cauti pe google: liceu stiinte ale naturii Bucuresti? Mediile le gasesti tot pe siteul respectiv(sau asa ar trebui; daca nu sunt cauti tot pe google).

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

De ce întrebi de medii în condiția în care nimic nu este sigur 100%.

Pentru ca mediile cresc sau scad anual în funcție de rezultatele elevilor din anul respectiv.
Și cred ca găsești destul de multe licee cu acel profil, iar dacă nu este sa intrii acolo unde dorești exista noțiunea de " transfer".