| AndreeaNustiu a întrebat:

La ce liceu nu se invata multa matematica, chimie si fizica din Bucuresti?

6 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Cele mai proastewinking

| AndreeaNustiu explică (pentru gingergirl1):

Nu am intrebat ca vreau sa ma duc acolo din potriva imi place chimie, matematica si fizica.Am intrebat doar asa ca ma gandeam ce pot devenii persoanele care nu se prea au cu materiile astea.

| Copildeciocolata a răspuns:

Nicolae Tonitzawinking(app nu este un liceu varza )

| hotar a răspuns:

La liceul stana profilul oi sau capre care vrei sa ti-l alegi

| AndreeaNustiu explică (pentru hotar):

Nu am intrebat ca vreau sa ma duc acolo din potriva imi place chimie, matematica si fizica.Am intrebat doar asa ca ma gandeam ce pot devenii persoanele care nu se prea au cu materiile astea.

| gingergirl1 a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Aa,stai scuze! Nu prea am citit bine intrebarea!laughing
Bai depinde de profil!
Dar de exemplu daca e un liceu gen Lipatti iti dai seama laughing sau Tonitza,sau Viilor,e cam praf,dar mai mult faci practica, nu scoala!
Daca iti plac materiile astes, du-te la stiinte ale naturii, si te duci apoi pe ramura medicinei happy E ceva de viitor, parerea mea!
Si persoanele celalalte? Petru Rares laughing IMGB, Dacia.....si etc laughing