| Bulugean_Edi_1999 a întrebat:

La ce liceu trebuie sa intru pentru facultatea de arhitectura?

Răspuns Câştigător
| AlexDarius3 a răspuns:

De obicei nu conteaza la ce liceu te duci. Daca ai mers de exemplu la un liceu de mancat pizza poti sa mergi linistit la mate-info sau ce vrei. Asta e doar un exemplu.

| Bulugean_Edi_1999 explică (pentru AlexDarius3):

Multumesc foarte mult
Dar nu m-ar avantaja sa merg la Bucuresti la un liceu de mate-info si prin clasa a-11-a sa fac meditatii?

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Bulugean_Edi_1999):

A fost doar un exemplu. Poti sa mergi la ce liceu vrei. Niste meditatii sunt foarte utile.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu conteaza dar te-ar ajuta mate info sau liceu de arte

| Violleta2022 a răspuns:

La un liceu de arta!

| someonesomewhereee a răspuns:

Liceu de arte.