| Mariaaa234 a întrebat:

La ce materii se dau teze pe semestrul 2 (clasa a 5a)?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Limba romana si matematica happy. Asa este pana in clasa a 8a cand trebuie sa mai dai o teza ( dintre istorie si geografie).

| Mariaaa234 explică (pentru Konata):

Ms de raspuns.Ca intrasem pe un sait si zicea ca tresa dai si la o alta materie!(dar nu specifica clasa)!

| Konata a răspuns (pentru Mariaaa234):

Cu placere happy Mia facut placere sa te ajut.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Konata):

Nu se mai da la istorie sau geografie in clasa a 8-a.

| Konata a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Ba se mai da. Am o gramada de prietene care au dat anul acesta teze ori la istorie ori la geografie si sunt in clasa a 8a logic big grin.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Konata):

Ba nu se dautongue

8 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

`La romana si matematica. Oricum veti face pregatire pentru asta.winking Succes!

| SimonaCristina a răspuns:

Romana si Mate.

| printisorul23 a răspuns:

In clasa a 5 a nici nu dai teze rolling on the floor)))