| Licurikiii a întrebat:

La ce se materii se dau teze in clasa a 7-a?

Răspuns Câştigător
| Yosifica a răspuns:

Romana si matematica atat in a 8 a dai la alegere intre geografie sau istorie

7 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Romana si matematica

| xToTheZx a răspuns:

Doar la Romana si Matematica.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Si eu trec intra saptea! Diriginta a zis ca nu avem de ce sa ne facem griji ca dam teza doar la lb. romana si la matematica. Succes la anul! Vacanta placuta!

| alexstb a răspuns:

Da inj clasele 5-7 dai la Matematica si Romana si in clasa a 8a iti alegi dintre Geografie sau Istorie depinde ce iti place eu zic la Istorie de la mine din clasa toti au dat la istorie bft Funda :X?

| Veronici a răspuns:

Dai doar la romana si matematica. in clasa a 8a se schimba treburile si atunci ai de als intre geografie si istoriewinking

| RequiemForDream a răspuns:

Romana si matematica, exact ca si in clasa a-VI-a sau a-V-a.

Bafta!

| ZambetStralucitor a răspuns:

Romana, mate happy Succes