| razadeluna a întrebat:

La ce materii va pregatiti acum in timpul vacantei scolare?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am inceput inca dar o sa incerc sa invat ceva la limba latina ca dau un examen de diferenta pentru transfer la aceasta materie.

| LoveSleep a răspuns:

La educație somnologică.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul ma pregatesc la mate, informatica si fizica insa nu fac meditatii, repet de unul singur.
Repet mult mai mult la mate si fizica intrucat este nasol daca uiti din materie. La info mai fac cate ceva din cand in cand ca sa nu-mi ies din mana.

Bafta!

| AirănMeidăn a răspuns:

la stiintele naturii si lucru manual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica, fizica si chimie. Inca nu m-am apucat de invatat dar am timp, am timp...

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-mi place de tine cand spui astarolling on the floor))Dar am timp...am timplaughing)))))

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asa zic si eu smug "Am timp, am timp"

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai, doar vacanta nu s-a terminat, no? Am timp. big grin

| anonima0101 a răspuns:

Engleza.

| nlko a răspuns:

Matematica si romana, mai ales ca am examen anul asta.