| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa studiem suplimentar pe timpul vacantei de vara? ce parere aveti, si la ce materii (in functie de fiecare)?

1 răspuns:
| guyman a răspuns:

Principalul scop al vacantei este sa ne relaxam, sa ne plimbam sa plecam in excursii sa facem ce ne place, sa ne relaxam atat fizic cat si psihic, dar sfatul meu pentru tine este sa te mai pregatesti macar un pic asa la materia sau materiile la care crezi ca nu esti destul de buna sau la care vrei sa ai rezultate mai bune la anul! fundabig grin