| Blondiii67 a întrebat:

La ce se dau olimpiadele in clasa a 5-a? FUNDA celui care imi da varianta la Lb.Romana si inca o materie.[Link de la un site cu varianta]

Răspuns Câştigător
| paulpetrolistu a răspuns:

Romana,mate,engleza,franceza,geogra,bio

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Wow! Mor dupa pluralul ala la "olimpiada"! Unde l-ai gasit?
Iar, daca nu stii nici macar un amarat de plural, ce vrei sa faci la olimpiada (pl.: olimpiade) de romana? Tii neaparat sa te faci de ras?

| Blondiii67 explică (pentru ardnaxur1961):

Sunt cea mai buna la romana din toata clasa idiotule! Am gresit si eu ceva ce vrei sa stiu atat de multe in clsa a 5-a? Si sa stii ca am dat testare si chiar merg retardule.winking

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Blondiii67):

Daca tu esti cea mai buna din clasa, la romana, nu inseamna ca esti si de olimpiada.
Dupa vocabular si dupa felul in care te adresezi cuiva, imi cam dau seama ce e de capul tau!

| Aeri a răspuns:

Olimpiezi... ok...