| Mihaelaaa13 a întrebat:

La ce trebuie sa dai examen de diferenta daca vrei sa te transferi de la profilul economic la stiinte sociale? Funda :* happy

Răspuns Câştigător
| vladutztiby a răspuns:

Daca vrei sa te muti de la Economic la Stiinte Sociale dai diferenta din Istorie si Geografie poate chiar si logica (Dar daca mergi la clasa de intensiv limba sau bilingv- obligatoriu dai si din respectiva limba ) Dar te sfatuesc sa ramai la economic deoarece e prea mult de tocit la stiinte sociale ( Istoria, Geografia, Logica, Limbile,...)

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

La nimic, funda?