| NICKSOOO a întrebat:

La ce va ganditi prima data cand auziti ori vedeti persoana indragita de voi, fie ca este o colega, o prietena...etc. O intrebare usoara pe care primiti funda... si nu uitati! Chiar daca raspunsul nu este tocmai stralucit daca este unciul raspuns la aceasta intrebare va primi garantat funda! Asa ca nu mai stati pe ganduri!

11 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Simti fluturi in stomac happy

| NICKSOOO explică:

Unicul*

| NICKSOOO explică:

Veti primi garantat funda; nu stiu ce are calculatorul, dar cateodata scriu ceva si "bate" la tastatura altceva thinking

| MâţaD a răspuns:

E ca la promotie laughing.nu ezitati,e o oferta unica laughing.
Cand vad persoana draga mie ma binedispun, ma gandesc la pace, fericire.big grin

| Scândură a răspuns:

Buna! Nu am timp sa ma gandesc/vad ceva, doar sa simt. Simt o mare bucurie in suflet, care se contureaza pe chipul meu sub forma unui zambet! Ma duc eventual sa iau persoana respectiva in brate, in timp ce inima imi bubuie de extaz!winking

| bebelusa_9541 a răspuns:

Cand imi fac persoana indragita de mine pur si simplu incep s imi tremure picioarele si sunt atat de emotionata incat nu ma mai gandesc la nimic! Ciudat raspuns nu?

| ChickSWhisper a răspuns:

Imi iubesc cea mai buna prietena( ca prietena normal) si de fiecare data cand ii aud vocea sau o vad prin minte imi trec tot felul de franturi din intalnirile noastre si ma gandesc numai la distractie!

| Gymy a răspuns:

Au fost mai multe ganduri...laughing))
primul catelul meu:X

daca ma intrebai pe cine iubesc cel mai mult as fi zis parintii si fratii:X

| AleD a răspuns:

Un sentiment placut, de bucurie care ma face sa arunc un zambet de fiecare data, dorind sa o strang in brate apoi sa incepem sa povestim si sa rademhappyhee hee

| alexutza_9926 a răspuns:

Wow,userul anului are intrebari?laughing

| andutza_9605 a răspuns:

Simt bucurie ce sa simt nu mai simt plictiseala mai ales cand imi intalnesc iubitul