| Pikaciuuu a întrebat:

La e materii vor fi olimpiade in clasa a VII-a?
Cel mai complet raspuns, funda + vot :*

Răspuns Câştigător
| lenka018 a răspuns:

Romana/engleza/franceza/religie/educatie tehnologica/biologie/chmie/matematica/fizica/istorie/geografie

10 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Da esti ca obsedata de scoala lol asta nu e viata termina

| Pikaciuuu explică (pentru XatomisX):

Deci acum lumea nu are voie nici sa intrebe nu?

| DeidaraXR1 a răspuns:

Romana/Mate/Fizica/Religie/Biologie/Istorie/Geografie si probabil chimie.

| ArekkusuKage a răspuns:

Romana/Matematina/Fizica/Istorie/Tehnologie/Geografie/Chimie/Biologie/Franceza/Engleza/Germana astea sunt toate nu ai cum sa ma contrazici doar sunt profesorlaughing

| RuxyzLOL a răspuns:

Mate romana. happy A fost si la engleza. happy

| ThePokemon a răspuns:

Paiiii sunt la toate materiile.
TOATE! Religie, Romana, Sport, Matematica, Fizica, Chimie, Engleza, Franceza, etc...

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Pai eu sunt in clasa a VII-a...la matematica si la romana. Se poate sa fie si la engleza, dar numai in unele scoli. Mai este si la biologie, fizica si chimie!
Funda>?

| JadeMallow a răspuns:

Romana Engleza Franceza Religie Tehno; Bio; Istorie; Geografie; Fizica Mate Chimie

| usurelu123 a răspuns:

Romana
Matematica
Engleza
Franceza-cei care au ca limba 1 franceza
Chimie
Fizica
Geografie
Istorie
Biologie
Religie
Asta e tot!

| Marius_Pitesteanu_1998 a răspuns:

Romana