| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

La Evaluarea Nationala la romana la Subiectul al II-lea, exercitiul 6, unde trebuia sa alcatuiesc o fraza formata din...., am delimitat fraza (ex: Ghicesc 1/ unde vei merge. 2/ >-- 1. P.P; 2.C.D) cu CREIONUL si mi s-a spus ca mi se va anula exercitiul. este adevarat? o.O P.S. - Cica din cauza ca am scris cu creionul si nu este voie.
Help me!

Răspuns Câştigător
| CryLulu a răspuns:

Cine ti-a spus ca se va anula exercitiul? Oricum daca doar ai delimitat exercitiu nu cred ca este o problema, dar sper sa fi facut doar atat cu creionul. Data viitoare foloseste ciorna. Succes la mate.

1 răspuns:
| Chief a răspuns:

Asta se consideră semn din câte stiu eu. Sper sa nu ti-o anuleze! Bafta!