| waXonwaXoff a întrebat:

La evaluarea nationala venim cu foi de acasa sau primim de la profesori?

Răspuns Câştigător
| feelb a răspuns:

Buna.vorbim deci despre primul tau examen din viata.ca orice examen ai de respectat niste reguli, destul de stricte in ce priveste conduita ta in mometul intrarii la examen, dar si in timpul lui.
intr-adevar, nu ai voie sa vii cu foi la tine...nici macar foi goale.vei primi foaie de examen si ciorne de la unitatea de invatamant de unde sustii evaluarea nationala.multa bafta!

7 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Trebuie doar sa te prezinti cu buletinul sau copie dupa certificatul de nastere daca nu ai 14 ani impliniti, pixuri albastre, creioane, guma...

| Alcs a răspuns:

Acolo iti va da profesorii foi stampilate si ai grija sa nu vi cu foi de acasa pentru ca s-ar putea sa-ti dea 1 pe copiat (nu ca ai i copiat).happy

| SweetFashion a răspuns:

Sigur ti se vor da foi.Profesorii sunt obligati sa o faca deoarece altfel participantii nu ar avea pe ce sa se verifice...

| DnimeniD a răspuns:

Eu nu te ajut doar pentru funda te ajut din respect.Si cred ca o sa ati dea foi aculo dar sa iei si tu an caz ca gresesc.

| waXonwaXoff explică (pentru DnimeniD):

Si eu am renuntat sa mai dau raspunsuri doar pentru funda si raspund doar la intrebarile la care stiu, numai caut pe google.Inainte cand cautam pe goagal si luam funde.Dar, oare raspunsul tau nu e unul retoric confused

| dragonu99 a răspuns:

Iti da sigur da ia una sa ta verifici acasa funda plzzzzzzzzzzzzz

| Alfonzo a răspuns:

Primim de la profesori