| CapDeSfecla a întrebat:

La facultatea de agricultură se intra cu examen scris sau doar pe dosar?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este concurs de dosare. Cum de te-ai gandit la aceasta facultate? Te pasioneaza agricultura? Ce vrei sa lucrezi dupa absolvire? Sper ca nu vrei sa faci o facultate numai pentru diploma. Mie imi pare o pierdere de vreme, alege ceva serios, pacat sa pierzi ani buni pentru "agricultura". Daca familia ta nu are o mega ferma nu te vad lucrand in domeniu. Spor.