| maria11579 a întrebat:

La Facultatea de Farmacie faci fizica?

Răspuns Câştigător
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

E meidicina si faci chimie.

Răspuns utilizator avertizat
| AllexStefanPhoto19 a răspuns (pentru Gass93sv):

Aia e. Asta e sistemul de la noi si nu ai ce sa ii faci. La Iasi, la Bucuresti, la Cluj, peste tot e asa.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Gass93sv):

Colcaie de arabi de astia prin Iasi, mai ales prin zona UMF-ului de pe Indepedentei.

Răspuns utilizator avertizat
| miTzuliK93 a răspuns (pentru Gass93sv):

100 de RON e un caz fericit. Poti vraji medicii sa-ti dea medicale si scutiri cu mult mai putin. Si da, am auzit si eu de studenti la medicina de nota 10 pe foaie si in fata pacientului bolnav le tremura chilotii de nu mai stiu ce-s cu ei.

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da se face fizica in anul 1 doua semestre si in anul 2 chimie fizica