| Kisses a întrebat:

La geografie la bac, trebuie sa știu absolut toate orașele din România și din tarile UE, toate apele, etc? Sau selectiv, doar ce e important? As vrea sa dau bacul la istorie, e greu? Sunt multe lecții?

Răspuns Câştigător
| LuckyFf a răspuns:

Sunt din propria mea experinţă, care am dat anul acesta bacalaureatul la geografie că nu este atât de greu. Am învăţat strictul necesar şi am reuşit să obţin media de 9.55 la geografie. Cu multă voinţă şi muncă reuşeşti.

3 răspunsuri:
| Kisses explică:

" As vrea sa dau bacul la geografie, e greu? " *

| Kisses explică:

Trebuie sa învăț bine doar materia de clasa a 12 a?

| LuckyFf a răspuns:

In mare parte, da. Nu este atât de greu.