| gabygaby a întrebat:

La liceu militar sau dat probele prin aprilie ca sa intri la liceu si fratele meu vrea sa se trasfere la liceu militar din Buzau, el a fost repartizat la un liceu economic din bucuresti.Mai are sansa sa intre la liceu din Buzau in primul semestru ca nu vrea in al 2 semestru.Eu i-am spus ca nu se poate pentru ca se dau probe ca sa intri fiindca nu e admitere computerizata.Si a depus dosaru la liceu economic in ultima zii.Mai are sanse

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si castiga bani fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci http://www.anno1777.com/index.php?i=31669