| Cipri99 a întrebat:

La masina de spalat de ce toata lumea zice ca nu e bine sa pui dero manual care e diferenta dintre cel automat si manual si cum se "strica" masina de spalat daca il pui si in ce fel si ce contin?
Va rog fara linkuri s-au chestii luate de pe site-uri sa imi ziceti normal va rog.(pentru cultura mea)

1 răspuns:
| ioanaioa111 a răspuns:

Nu se intampla nimic nu se strica. Cel manual are niste substante pentru a nu provoca alergi sau rani la maini etc.