| BruneTTe a întrebat:

La medicina cum se fac orele? Am inteles ca sunt ore cu pauze intre ele si ca trebuie sa stai pana seara in facultate straight face
As vrea sa-mi spuneti cat mai multe: cum vi se pare [ greu, extrem de greu], de orar, de modul cum vom fi repartizati in clase, ma rog, chestii de baza.
Eu de la anul voi incepe aceasta facultate si de aia intreb big grin
Multumesc!

1 răspuns:
| redhead13 a răspuns:

1. As avea si eu o intrebare...Cand te apuci tu de facultate? In decembrie?
2. Depinde la ce facultate de medicina mergi. Daca mergi in Tg Mures.esti terminat. happy
La alte facultati de medicina, este greu... Este foarte mult de invatat insa daca iti faci timp cate 4 ore pe zi sa citesti ceea ce ti se preda (asta daca mai esti in stare, pentru ca o sa ai si ore de la 8:00 la 20:00) o sa fie usor.
Bafta!
PS: nu da la constructii.

Întrebări recente