| popmirgea1999 a întrebat:

La o facultate, daca esti primul an la buget(la cu taxa) si ai restanta peste an, in anul doi poti intra tot la fara taxa?
Sau nu trebuie sa ai restanta ca sa poti ramane tot la buget?

1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Poti sa ai restanta in primul an si in al doilea an sa intrii la fara taxa. Numai ca trebuie sa ei note bune la examene. Varmiu in primul an a avut o restanta si in al doilea an a intrat la fara taxa. happy Sper ca te-am ajutat