| narcisa a întrebat:

La profilul filologie cate ore de mate se fac pe saptamana si cat e de grea? si cate ore de istorie?

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Eu intr-a 9 a si a 10 a am facut 2 ore pe saptamana si nu e chiar asa grea.In ceilalti ani nu se mai face deloc mate la filo. Iar de istorie fac cam 3-4 ore.

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Se fac doua ore de matematica in IX-X, apoi din aXI-a nu se mai face deloc, iar istorie se face de doua ori pe saptamana, apoi depinde daca mai alegi niste optionale sau aprofundare.

| CataZRO a răspuns:

Mate parca 4 si istorie 2
la mine parca asa e

| roxxutzzz a răspuns:

Si eu sunt la filo trec in clasa a9a si am auzit ca de mate facem 2 si de istorie 3

| micichina a răspuns:

2 ore pe saptamana de matematica in clasele 9-10, din a11a nu mai faci tongue... iar istorie 2 ore in a9a urmand ca in clasele urmatoare sa ai 3 ore pe saptamana