| yuuPPy a întrebat:

Heeey, imi spuneti 3 modalitati prin care se poate face publicitate unui produs(inafara de televiziune, radio etc)? ne-a dat un proiect la scoala si imi vine in minte doar varianta de a face un afis :/ daca aveti idee si la ce produs as putea face, ar fi perfect :3

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Mass-media, reclame, revista, ziare, Tv, ..Produs.
Produs cosmetic, de ingirijire a pielii, corpului, dintilor, etc. De obicei cand un nou produs se lanseaza, peste tot exista reclame, referiri la produs.

Răspuns utilizator avertizat