| anonim_4396 a întrebat:

La simularea la romana am luat 7.75.E foarte prost crying.Nu stiu cum sa fac ca pana la examen sa iau nota mai mare crying. Totusi vi se pare proasta?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mai perseverizi cu învățatul.
Mult succes!
Pa, pa.

| mihaela0205 a răspuns:

Depinde si ce medie ai avut in anii acestia la romana, daca ai avut 9 sau 10 este proasta happy
Dar nu-ti face griji, mai ai timp sa inveti happy

| Niiiicu a răspuns:

Pai asta se poate numai prin perseverentawinking si sincer nu este o nota asa de rea, sa iau si eu peste 7 si sunt multumit, nu iti pierde increderea in tine si continuua sa inveti.numai binehappywinking

| RememberToSmile a răspuns:

Eu zic sa nu te stresezi si cand vei fi la examen sa te concentrezi si sa te gandesti ca esti la un test obisnuit. Eu la mate la simulare anul trecut am luat 8 pe ambele semestre iar la examen am luat 9.25 asa ca trebuie dor sa te concentrezi, sa scapi de stres si va fi binehappy

| BlueWarrior a răspuns:

Nu te stresa
eu zic sa te increzi in Dumnezeu si el te va ajuta te asigur! eu asta fac zi de zi si sunt victorios!