| Betty18 a întrebat:

La Universitatea Transilvania din Bv, daca in anul 1 nu iti faci nr de credite pentru a trece in anul 2 repeti anul 1 de la inceput? fiecare obiect si examen?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bah happy
creditele, ele trebuie adunate pe un minimum... unde sunt eu la drept in constanta fiecare materie are 5/4 credite si la sfarsitul anului trebuie sa le ai toate
daca nu le ai ai restante alea le dai la anul sau cand vrei da in astia 4 ani sa le dai

| Betty18 explică (pentru anonim_4396):

Asa e la tine..la Bv nu este la fel... cred ca trebuie sa facem un nr de credite sa trecem in anul 2...