| numeoriginal123 a întrebat:

Liceeni din Galati, ce ati recomanda pentru mate-info/mate-info bilingv: CVMK sau CNCN (Liceul Pedagogic)? Am auzit bune si rele despre fiecare dar se zice ca pedagogicul duce lipsa de profesori de informatica. 'CNCN are medie mai mare de intrare' nu este un argument valid! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Am colegi care s-au transferat de la CNMK, la CNCN unde am invatat eu din cauza profesorilor. Nici la pedagogic nu sunt toti usa de biserica, dar inauntru e super misto, sunt 3 amfiteatre.
Iti recomand Cuza. Au mai multe proiecte la care poti participa, au chiar si o echipa de dezbateri big grin

| Yurisa a răspuns:

Nu stiu ce inseamna "lipsa de profesori de informatica"
E o profa si una buna, sunt doua clase, nu cred ca ar fi nevoie de mai multi laughing