| Anca_9418 a întrebat:

Lucrez impreuna cu colegii la un proiect(HIV SIDA). Aveti vreo idee de nickname? Nu vreau sa ne scriem numele pe rand, mai bine un nume de grup. Ce nume am putea da? thinking

3 răspunsuri:
| mAkE_2626 a răspuns:

Buna, frumos proiect. Ori cu ce incepe numele de familie puneti ex:Andrei A marian AMFGBa ori Viata are prioritate, ori Protejaza-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea este că, dacă tot aveţi un proiect cu o asemenea temă, ar trebui să puneţi un nick curajos şi relevant. Ce zici de "safesex"? Acuma, depinde de subiectul susţinut. Poate vreti să promovati ideea de a nu-i discrimina pe cei bolnavi şi atunci sugerez "noshame" ori "nofear", ori " help'im".
Oricum, succes şi vă invit pe lecturirecenzate.ro!
A, şi m-aş bucura mult să aflu ce nick aţi ales happy

| PrintiCristina a răspuns:

Eu cred ca cel mai potrivit nume pentru grupul vostru este iepurasi pentru ca daca sunteti si baieti in grup sa nu se planga ca nu le place numele crede-ma am trecut prin asta