| ccrank a întrebat:

Ma ajuta-i si pe mine cu un program de antrenament (bodybuilding)? fundabig grin!

3 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Atentie! Aproape toti instructorii iti vor indica suplimente alimentare, fereste-te. Daca faci doar exercitiile si continui sa maninci normal, natural(nu 6-12 albuse/zi si tot felul de prafuri de proteine)totul va fi bine, daca nu vei suporta consecintele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru georgesur):

Ce consecinte? ai habar despre ce vorbesti?

| noktambul a răspuns:

Du-te la sala! Ca acolo iti va face cineva programul cel mai potrivit pentru tine, in functie de varsta, inaltime, greutate, constitutie osoasa si musculara. Asta daca vrei sa faci bodybuilding. Daca vrei doar sa ai doar un corp frumos definit, armonios, orice exercitiu fizic si practicarea oricarui sport, ori de cate ori ai ocazia sunt binevenite. Succes!