| lorenalory a întrebat:

Ma poate ajuta cineva si pe mine la niste probleme de matematica? Nu sunt buna la matematica si nu stiu cum sa le fac.
Care vrea sa ma ajute sa dea mesaj.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ma poate ajuta cineva si pe mine la niste probleme de matematica? Nu sunt buna la matematica si nu stiu cum sa le fac.==nu ești bună la matematică, că ai fost puturoasă și nu ai învățat sistematic!
Matematica este ceva logic!
Puturoșenia ta e mare!
Pot să te ajut normal, dar tu îmi faci gospodărie, că mie nu îmi place, să fac nimic, în gospodărie!

| MMihai a răspuns:

Meditațiile la matematică, fizică etc se dau pe bani!
M-am gândit că nu ai bani să îmi plătești meditațiile!
Fiind minimal absolvent de liceu, am studiat materialul respectiv la vremea aceia, și nu s-a schimbat între timp matematica.
Dacă am uitat ceva, îmi pot reaminti, că sunt niște ani, de când am terminat liceul!

| JollyLulu a răspuns:

Depinde ce clasa esti?

| babyV a răspuns:

De ce cls?

| DerFinne a răspuns:

Sper ca ai citit regulamentul unde scrie foarte clar... NU se ajuta la teme pe TPU! imi pare rau sad

| Pinck0 a răspuns:

Uau.Da ce crezi ca acest site e pentru. teme? Nu cred ca vei avea tare mare ajutor, Mai bine invata!