| hunhoeoe a întrebat:

Ma poate lamuri cineva care este student sau care vrea sa dea la limbi straine UBB cu niste raspunsuri legate de dosar/admitere?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Spune si poate te pot lamuri euwinking

| hunhoeoe explică (pentru alina2k18):

Hei deci, eu vrea sa imi pun primul dosar la specializare A coreeana (si B spaniola) si al doilea dosar la A- spaniola si B-coreeana. Si ma gandeam ca daca o sa am media cu tot cu admitere potrivita pentru buget fata de altii pentru al doilea dosar, dar de asemenea m-as incadra la buget si la prima alegere, o sa fiu admisa doar la una din ele la buget si automat la taxa la cealalta alegere? Sau e posibil sa fiu admisa la buget la ambele, dar ca mai apoi sa aleg unde voi confirma?