| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas nerepartizat cu media 7.23 si nu stiu ce sa mai fac... imi vine sa ma omor iar ceilalti colegi cu medii mai mici au intrat la liceu. Problema cea mai mare este ca nu vreau la un liceu de media 3-4 si nu stiu ce sa fac, imi este frica ca au ramas locuri doar la licee proaste.Un sfat?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Normal ca o sa te duci la un liceu prost unde au ramas locuri libere, daca nu ai completat cum trebuie lista asta e.

| Daniel323 a răspuns:

O sa fii un fel de guru la tine in clasa, singurul care stie sa scrie si sa citeasca.
O sa termini sef de promotie, o sa iei premiu, trebuie sa vezi partea buna a lucrurilor.
O sa fii poreclit Einstein.