| AlexDorinel a întrebat:

Mai e scoala o frica pentru copii cum era acum 10 ani? Dacă da de ce, dacă nu de ce? Acum 10 ani din ce mi-au povestit cunoștințe mai în vârstă, era o problema dacă luai un 4. În ziua de azi poți sa iei 4 pe linie, tot îți baga un 10 sa treci clasa, ca nu-și bate capul profesorul sa-și piardă vara timpul sa te treacă.

Maine încep fizic 70% din copii din ce am auzit la stiri și n-am auzit pe nimeni sa-și facă griji. Eu zic ca e bine, suntem pe drumul cel bun, vom reuși sa eliminam frica asta, vom reuși sa schimbam ceva.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mama Dorinele deci asa ai trecut tu clasa, din mila profilor. Sau o fi dat ai tai șpagă la director fără să știihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

https://youtu.be/sNXHSMmaq_s

| TheStrategist a răspuns:

Nu

| florin926481f a răspuns:

Mie mi-e frica nu stiu ce ai auzit tuhappy