| Vitalie a întrebat:

Mai există persoane pasionate de matematică şi/sau fizică sau trăim într-o lume ce nu mai e atrasă de ştiinţe exacte?! Tu din ce categorie faci parte?!

8 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Tu ce crezi? Te simti singur? thinking

| Petronela a răspuns:

Stiinte exacte deoarece urasc matematica si fizicahappy

| shadovv a răspuns:

Eu ador stiintele exacte si nu numai. Prefer sa inbin gandirea noastra cu legile matematice/fizice.

| maddy0212 a răspuns:

Ei bine, mie imi place foarte mult matematica si chimia, insa fizica de loc(banuiec ca din cauza profei inteligente pe care o am acum). Multi se duc la profilele de uman pentru ca e mai 'simplu'.

| F. a răspuns:

Normal ca mai exista lume atrasa de stiintele exacte.gandeste te la profilele de real straight face
Si da imi place matematica, fizica, informatica.de aia si sunt la profil de mate-info tongue

| TheSkyNow a răspuns:

Normal... fara fizica si reguli clar definite, nimic nu are sens.

| Andrei_2426 a răspuns:

Mie unu imi place mate happy

| xjustfearless a răspuns:

Mie imi place matematica cat si fizica, dar trebuie sa recunosc ca nu sunt chiar asa de buna la tot. happy Dar cel mai mult imi place chimia