| anonim_4396 a întrebat:

Mai schimba Ministerul asta mult bacul? x( La anul am inteles ca se schimba iar x(

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

La anul îl dau şi eu. apăi cum o fi, aşa îl voi dahappy

| alecs871 a răspuns:

O daa, te pui tu cu ministrii din Romania? Cred ca in cativa ani o sa dai bacul ca sa intri in clasa I.

| death a răspuns:

Păi, acum, este alt ministru. Mai e şi de la alt partid.

| gabitza05 a răspuns:

Doamne...astia se razgandesc mereu...la anul dau si eu asa ca sper sa nu aiba cine stie ce idei ''minunate''hee hee. Stii cumva si ce fel de schimbari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alecs, ai dreptate. Gabitza am inteles ca iar se schimba structura bacului si ca se vor desfiinta din facultati, reducand nr bugetarilor si de asemenea nr orelor. Ministerul sustine ca nu se vor mai face desen si muzica de exemplu.Si atunci stau si ma intreb: Facultatile specializate pe asa ceva ce vor face? Se vor desfiinta, nu? E o mare tampenie.Am si eu bacul la anul si astia schimba mereu metodologia. M-am saturat de ei.La noi ca la nimeni.