| inna a întrebat:

Ce credeti ca de la anul se va schimba structura bacalaureatului? Se va scoate din materii? Am inteles ca se va da bacul doar la 3 materii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacul oricum e o porcarie sincer. cel mai corect ar fi sa se dea doar admitere la facultati... unde admiterea aia pai sa fie pe bune! nu sa ajunga toti ratatii sa faca o facultate degeaba si sa mai ocupe si locul altora pe deasupra.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pana la anul e mult, cine stie ce le mai trece prin cap...

| bibitza a răspuns:

De la anul' din cate stiu eu nu se va mai da Bac ci se vor da examene la facultatea pentru care optezi.eu dau anul acesta bacul si din cate am inteles este ultima data cand se va da bacul...pana la urmatoarea decizie bineinteles, ca cine stie ce va mai visa noul Ministru' al Educatieiwinking

| ciupy a răspuns:

Hmmm... ar fi bine...

| man a răspuns:

Eu cred ca din 2010 se da bacul la 3 materii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din câte știu eu, anul viitor așa se dorește ca bacalaureatul să se susțină doar la trei materii.
Nu este nimic bătut în cuie.
Până la finele anului curent se va da o programă oficială privind examenele de bac.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacu e o tampenie. o prostie. daca ai bani iei note mari. daca nu dai bani esti tratat prost si nu esti notat corect l probele orale, cel putin l sport. e o bataie de joc...