| SonyaElena a întrebat:

Maine (9.02.2012) se face scoala? Funda celui care ori nu ma trimite la scoala ca bleaga, ori care nu ma lasa acasa ca sa-mi iau absente

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Mâine,9.02.2012 se face școală, din păcate.;))
Școlile din unele județe au fost închise doar pe 6, 7 și 8 februarie. :) De mâine încep cursurile, așa a anunțat la știri, însă am citit și pe site-ul ministerului. Uite link-ul:
http://www.edu.ro

Baftăă! :-*

5 răspunsuri:
| MireeeLa a răspuns:

Crede-ma ca nici eu nu as vrea sa merg dar a anuntat la TV ca daca ar fi dupa mine nici eu nu as merge ca am doua teste PFFF ma rog succes!

| MrSpooky a răspuns:

Nu draga nu se face

| MrSpooky a răspuns (pentru MrSpooky):

Atunci inseamna ca doar eu am scapat de scoala maine si poimainelaughing

| Anytza17 a răspuns:

Se face scoala mainetongue

| mario198 a răspuns:

Da se face