| Missie997 a întrebat:

Dau funda celui care imi raspunde la intrebarea urmatoare : Azi la scoala am predat cartile, mi-a incheiat mediile la cateva materii deci este vreo problema daca nu ma mai duc maine la scoala? se mai pun absente?

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Daca ai note la toate nu e o problema...

2 răspunsuri:
| Jasonn99 a răspuns:

Absente nu se pun dar de ce sa faci o impresie proasta pe ultima suta de metri? Si iti poti lua adio si de la colegi cu ocazia asta happy

| Missie997 explică:

Stiu,nu am asa mare drag de colegi insa problema este ca doamna de Romana ne tot ameninta ca daca nu venim nu ne incheie situatia?