| MarianDeluise a întrebat:

Maine am examenu'

voi ce ati facut ca sa scapati de stres?

laughing

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa te apuci de invatat, iar daca vei sti sigur nu vei mai fi stresat. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CryShiAtat a răspuns:

Ca să scapi de stres eu spuns să mai faci un test două să mai repeţi nişte definiţii şi trăsături. Şi să te culci devreme. Să ai grijă ami ales să nu pierzi somnul dintre 20:00-00:00, deoarece atuncea este momentul în care creierul se odihneşte cel mai mult. Iar dimineaţa să nu te apuci să repeţi nu ştiu ce lucruri deoarece nu numai că vei uita şi acele lucruri dar vei deveni şi mai stresat.
Sper că te-am ajutat!
Succes mâine, şi eu sunt tot a opta, la ce profil vrei? happy

| MarianDeluise explică (pentru CryShiAtat):

Mersi

Matematica - Informatica :3

| Evileye6 a răspuns:

Am mancat inghetata si am baut suc.

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Intr-adevar e stresant dar relaxeaza te putin...mai invata mai fa un test doua trei si scapilaughingBafta

| andraandraflorinaaa a răspuns:

Distreaza-te si culca-te