| question_3585 a întrebat:

Maine am un test la geografie (de inv 20 de pag din manual ) am invatat dar a zis ca va fi foarte greu iar colegul care copiaza mereu nu imi prea poate sopti.cum sa fac? dunt lectii lungi! rasp urgent(profu sta doar la catedra cu ochii in tel, e batran)

2 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Dăăăăă copiaza si tu! Eu maine am test la info chatterbox urasc info dau la medicina laughing si am facut copiutze cu probleme ca stiu ca ne pica la test ce facem prin clasa... le scriu in word, cu 4... micsorez spatiile dintre randuri la 0, 7 si gata :-> aaa si le scot si la imprimanta ca sa stiilaughing! Sau mai degraba copii din caiet :-J daca sta la catedra.
Da stiu... nu e recomandat copiatul... dar ce sa-i faci nu pe toata lumea intereseaza geografia sau istoria sau alte materii I.N.U.T.I.L.E! Cu exceptia biologiei, matematicii si chimiei :X

| schafer a răspuns:

laughing) daca 20 de pagini sunt multe.eu sunt in Italia si in timp de 20 min m-a ascultat din 6 capitole si am luat 6 jumate (e cam diferit aici ) eu am citit de cateva ori capitolele si dupa aia am mai citit o data ce e mai important ...stai chill