| madalina_2261 a întrebat:

Am un test maine la geografie si nu am invatat ce sa fac vreau raspuns repede.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău pentru tine, dar porcul nu se îngrașă în ajun!
Trebuia să înveți până acum.
Pa, pa.

| Kesariona a răspuns:

Sa inveti.

| arman996 a răspuns:

Pai iti pui talpa pe o foie trasezi urma pantofilor si tai cu o foarfeca conturu si iti scrii din ce iti da test dupa ce termini lipeste conturu scris pe talpa.si la test stai in banca langa perete si stai picior peste picior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa ne gandim un pic! Ce ai putea sa faci? E ora 16:30, eu cred ca ai destul timp sa te uiti in caiet/ carte si sa incerci sa inveti ceva, macar doua lectiihappy. Decat sa stai sa treaca timpul si sa fii nelinistita, macar sa le citesti o data! Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te repede de invatat sau fa-ti niste fituici pe servetele nazale si te prefaci si tu racit.

| FunnKyGirl a răspuns:

Invatalaughing ce poti face sau hei fa-ti copiutze dinalea ia-ti o esarfa si iti pui esarfa pe banca iti bagi hartiile cu lectiile sub esarfa si gata poti copiia crede-ma ca fac asta de multe ori si de fiecare data merge doar ca ia-ti una lunga ca sa ti poti pune la gat iar celalalt capat pe banca bafta

| madalina_2261 explică (pentru FunnKyGirl):

Nu cred ca pot face asta stam cate doi in banca.