| efti a întrebat:

Maine dau diferente la muzica din clasa a9a si a10a am voce dar nu cred ca profu va vrea sa ma auda doar cantand ci si din teorie ce ma fac?

5 răspunsuri:
| geoiulia a răspuns:

Poate il vei impresiona cu vocea si nu va mai fi nevoie de teorie. Speram ca asa va fi.Multa bafta.

| dodo1530 a răspuns:

Poate e stupid si copilaresc dar daca ai face un fel de cantecel cu teoriile muzicale? Sau o simpla rima...BAFTA!

| mimikafrumusika a răspuns:

Pune burta pe carte.

| DeeeaNicoo1299 a răspuns:

Pai ai putea sa inveti daca nu vrea profu tau doar sa te auda

| efti explică:

Anvat dar nu stiu ce si de unde