| vierualin a întrebat:

Maine pentru ultima mea nota la biologie trebuie sa aduc un insectar. Stie cineva cum pot sa atrag multe insecte intr-un loc?
Funtaa!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Pe vremea mea umblam de nebun si faceam insectar. Dura o vara intreaga pana sa se stranga niste insect mai de Doamne ajuta si cand ma gandesc ca trebuiau si etichetate... Nu ai cum sa strangi mai multe intr-un loc... E ca si cum ai vrea sa strangi universal intr-un singur punct. Munceste!