| Bogdanmanolachi a întrebat:

Media la purtare din al doilea semestru va rămâne identică cu cea de pe primul? Am mai puțin de 10 absențe, dar o mustrare scrisă.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se vor lua in calcul absentele si mustrarea scrisa, asa cum este normal.

| Lorenzo1 a răspuns:

Cand eram eu elev acum cativa ani, asa era regulamentul, la 10 absente nemotivate, la sfarsit de an se scadea nota la purtare cu un punct. Daca au mai putin de 10 nemotivate n-are de ce sa-ti scada nota, doar sa nu mai fi facut si altceva rau in afara regulamentului care sa determine profii sa-ti scada nota la purtare laughing