| Anonim123456789012345 a întrebat:

Mereu când fumez din vape/
tigara electronica simt un lichid dulce care se scurge din el, e normal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal si nici sanatos, fiindca aia este o substanta chimica foarte toxica!

| Ilovedinero a răspuns:

Nu mai fuma/vapa ca nici sa vapezi nu stii.Are lichidul ala pentru aroma ca daca n-ai observat fumurile sunt dulci si tu nu stiu ce Doamne iarta-ma faci de il mananci

| Sjhxjcks a răspuns:

Nu mai funa happy

| Anonim90945 a răspuns:

Pai ideea e ca nu stii sa vapezi. Cand tragi din vape trebuie sa fie tinut drept pentru ca daca il tii altcumva se va scurge acel lichid si automat il simti. Aici ai un tutuorial: https://youtu.be/U8L0sa4ymRs?si=5CSdgL_0VcgAhApv