| andreea567890123 a întrebat:

Merita sa fac rezidențiat la farmacie daca vreau doar sa lucrez într-o farmacie?

Am inteles ca atunci cand vrei sa lucrezi într-o farmacie nu iti trebuie rezidențiat

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai multe intrebari cu acest subiect? Ti s-a raspuns clar, DA, DA, DA!

| sierra1 a răspuns:

E cel puțin a cincea intrebare similară. Deja faci spam!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să fii specialist, merită. Altfel să freci alifii în spatele tejghelei poți și așa.

| LPCTSTR a răspuns:

Ba fix daca vrei sa mai si lucrezi in farmacie iti trebuie rezidentiatul.
Ti-am mai raspuns cineva: "Daca vrei sa si lucrezi in domeniu da." adica te angajezi la farmacie numai numai daca ai rezidentiatul, altfel ai diploma de facultate si atat.

| WhiteLife a răspuns:

Nu, la o farmacie de circuit deschis nu ai absolut niciun avantaj, nu se ia în considerare la salariu.