| Aihao19 a întrebat:

Merita sa faci un curs gratuit la A.J.O.F.M? Sau e degeaba si nu foloseste la nimic? De exemplu engleza, masaj sau operator calculator?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Poate pe viitor gasesti un loc de munca conform cursului pe care l-ai facut. Mai ales ca este si gratuit. Ai grija, daca te inscrii si lipsesti vei pierde somajul.

| flixbuster a răspuns:

Orice poti invata (si te intereseaza) e bun invatat. In plus, mai socializezi, mai cunosti oameni, poate apar pe acolo potentiali angajatori.

| PicuMotanu a răspuns:

Fara facultate nu ai ce sa faci te duci la munca de jos.