| Losnams a întrebat:

Merita sa imi fac stres ca, colegul de banca are media generala cu 0, 10 mai mare ca mine? Ps: in generala

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, avand in vedere ca e un motiv atat de serios
Tu cred ca o sa lesini in timpul unui examen

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are rost, tu trebuie sa iei la examen mai mult ca el.

| flixbuster a răspuns:

Da, merita. Daca te stresezi tare, tare de tot poate castigi o vacanta gratis in tabara la spitalul 9.

Daca nu te-ai prins, te ironizez. Spitalul 9 este "de nebuni".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-aș omorî.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexSalling a răspuns:

Nu

| Juper a răspuns:

Sal Cassian

| Chubby2104 a răspuns:

Nicidecum! Nu trebuie să te stresezi din această cauză.

| Losnams explică (pentru Chubby2104):

De ce?

| Chubby2104 a răspuns (pentru Losnams):

Vorba aia „înveți pentru tine, nu pentru altul" / deci nu trebuie să te stresezi

| Losnams explică (pentru Chubby2104):

Se merita sa ma stresez pentru mediile din generala? Ma ajuta mult pe viitor?

| LaElly11 a răspuns:

Nici daca ar fi avut media mult mai mare decat tine nu ar merita. Ar trebui sa iti depasesti propriile limite, nu pe ale altora. Dar daca te deranjeaza atat de mult incearca sa iei note mai mari, sunt sigura ca poti daca vrei!