| king5151 a întrebat:

Mi-a fost inchis contul de Instagram, am facut contestatie si mi l-au deschis iar peste 2 zile, acum mi l-au inchis iar fara sa fac nimic gresit, cat le ia sa raspunda la o contestatie? Cum pot intra mai repede in legatura cu ei?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si aia, si cei de la Facebooc sunt niste papagali. Eu am de peste un an contestatie la ei si nici un semn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil faci ceva ce încalcă regulile comulității lor și nu le convine lucrul acesta. Spre exemplu ai sub 18 ani, sau postezi lucruri compromițătoare, ori nu ai activat contul prin e-mail. Sper că am fost de folos!

| Ewals a răspuns:

La mine miau spart parola cu 3 luni în urma am reușit cu greu să-mi recuperez am luat legătura cu ei pe maiil lor o să-ți ceara câteva detalii recunoaștere faciala.