| Ioana2008 a întrebat:

Bună! acum 2 zile Instagram mi-a dezactivat contul asa ca am făcut o contestație știți cumva când ar trebui sa primesc răspunsul de la ei sau cum as putea sa îmi recuperez contul va rog mult dau fundita

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dezactivarea contului se face numai in urma incalcarii termenilor si conditiilor de publicare pe Instagram.
Ia te rog de citeste termenii si conditiile lor si vei vedea ce ai facut grav, de contul ti-a fost suspendat, inainte sa faci contestatii la care nu vei primii niciodata raspuns si nici reactivarea.